• February 20, 2019

Modele thonjsh vjeshte 2017

Modele thonjsh vjeshte 2017

5. modeli`Shaggy`Flokë të gjatë me Pak shkallëzim, me valëzime dhe me skajet e balukes që bien MBI qepalla dhe mollëza. KY modèle qëndron bukur Tek flokët me onde, duc aplikuar Pak volum në à për të krijuar një pamje të çrregullt. Në vijim Ju prezantojmë Trendin vjeshtë/dimër 2016-2017, të trendit të thonjve. Nëse Doni të Jeni Gjithmonë Brenda trendeve të Fundit, hidhini një SY këtyre modeleve të flokëve. Janë stilimet të cilat dizajnerat e Botës i sugjerojnë për vitin 2017. Copëzat e argjendta Ishte Trend i madh për pranverë, ndërsa që do të bëjë më të mirën Edhe për sezonin vjeshtë/dimër 2016-2017. Shtesat e argjendta nëpër koleksione janě shikuar si një e veçantë për të ardhmen, Ku në Fakt gjithçka pritet nga ngjyra metsemblables. Të Errësira thonjtë e argjendtë për vjeshtën 2016 janě për t`u adhuruar, në konsiderim me até që shohim te “créatures du vent”. Thonjtë e shkurtër janě përtej tërheqëses, përderisa shtresat e Arta në gjysmë hënën e thoit vështirë s Mund të injorohen. E argjendta e Darkest me Duke kromi Ishte vërejtur te Jill Stuart, Duke i dhënë një prekje prej rebeles. Ashtu si një make up natyral e i padukshëm, préférohet Edhe Trendi i thonjve PA manikyr, aplikoni Vetëm një shkëlqyes e Vetëm një Gisht të Lyer! Për Vajzat më ekstravagante e rrok sugjerojmë thonjtë më voluminozë! Duken bukur në thonj, më të gjatë e të mbushur me xhel! Luani pafund me ngjyrat dhe disenjot. Nes Ekeni floke te gjate, bishti i Kalit eshte shume terheqes si Tek floket e drejte, me onde ose kacurrel.

Problemi me floket gjate Veres eshte qe VAPA e Madhe i ben te lagesht, Duke i Bere te duken si PA forme. Por Nese i keni floket e shkurter, nje zgjidhje optimale dhe shume e sofistikaur eshte te arrini efektin “e Lagur”. Wet look-u eshte shume i pelqyer nga femrat VIP. Artistët e thonjve e cilësojnë tepër élégant Edhe stilimin e Tyre me bizhuteri të ndryshme e Perla të Vogla! Super zgjedhje, APO JO? Nuancat e së kuqes janě ATO më mbizotërueset këtë vjeshtë-dimër! Një ngjyrë Kaq femërore dhe sensuale që NUK mungon kurrë në kozmetikën tonë! Tonalitetet e së kuqes duken bukur Tek thonjtë me çdo formë e gjatësi, madje pranojnë Edhe Dekor! Nje modelq e Nuki te merzitet, eshte shume chic dhe Praktik, MBI te gjitha Kur eshte Vape dhe mbajtja e flokeve leshuar eshte shume e veshtire. Topuzi i crregullt eshte me “Casual”, Mund ta mbani ne Maje te kokes dhe me ndonje cullufe te leshaur Andej-kendej. Shkon me mire ne floket me onde ose kacurrela sepse e ben te duket me voluminoz. Për të qenë sa më “in” me paraqitjen tuaj, pas veshjes e modelit të RI të flokëve, kushtojini një vëmendje të rëndësishme Edhe bukurisë së duarve tuaja! Për shëndetin e duarve në dimër u Kemi dhënë këshilla të çmuara, Tani njihuni me Trendet e sezonit vjeshtë-dimër! Ka femra qe NUK pelqejne t`i mbledhin floket Edhe PSE Mund te jete Vape. Atehere PSE te MOS provoni nje gjysme Kapje, e CILA pervecse eshte praktike, funksionon Edhe si mini-lifting par Syte.

2. Flokët franceze KY Model është me flokë të shkurtra dhe Pak të gjata në njërën anë. Kur t`i krihni, vija ndarëse duhet të jetë Anash Duke i dhënë rëndësinë e Duhur çdo tipari të fytyrës. Manikyri français rikthehet fuqishëm, Probajmo ndryshe, por JO në actuelledans e TIJ Klasik. Këtë saison Kemi français-in me dy tonalitete ngjyrash ku ngjyra e çelët aplikohet në pjesën pranë mishit, ndërsa nuanca më e fortë në gjatësinë e thoit. Mbreteresha e kapjeve Topuz Meghan Markle, i ka Kapur floket thjesht, por ne menyre te rafinuar Edhe ne Dasmen e SAJ moi Harry-n. Si ta kopjosh look-un e SAJ? Ndaj floket ne mes dhe dy cullufe lerini te Varen Anash fypneus dhe kapja e topuzit Poshte eshte i pershtatshem per CDO Rast.

[contact-form-7 404 "Not Found"]